Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi – Kristyna Litten Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kristyna Litten yazarı tarafından yazılan Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Börti ve arkadaşları, her gün aynı saatte, aynı şeyleri yapardı: Sabah erkenden uyanır, ağaçların en tepesindeki yaprakları kıtıtr kıtıtr yer, gölün tatlı suyunu şlirp şlörp içer, yorulunca da mırıl mırıl uyurlardı. Her gün birbirinin aynısıydı. Ta ki… Börti mavi zürafayla tanışana kadar!

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Melike Hendek
Yayın Tarihi 2018-03-08
ISBN 6054691777
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 24 x 26.5 cm

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi PDF İndir

Zürafalar Ne Sever? Bir Kıtırtı, şžıpırtı ve Mırıltı Hikayesi kitabı, Kristyna Litten isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kristyna Litten yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kristyna Litten Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)