Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi – Mustafa Yıldırım Pdf İndir

Ekim 31, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Mustafa Yıldırım“>Mustafa Yıldırım yazarı tarafından yazılan Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi Kitabının Kısa Özeti Oku

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Gerçeklerden kaçarak karanlıktan kurtulamazsınız! Mustafa Yıldırım, on binlerce sayfalık dava dosyalarını, yine on binlerce sayfalık yayınları, raporları Türkiye ve İran’ın karşılıklı tarihini ele alarak yenileşmeye, kadın haklarına, halk egemenliğine düzenlenen güdümlü isyanları, “din” maskeli diktatörlüğün kuruluşunu Humeyni’nin Kum’dan-Necef’ten Türkiye’ye gönderilen imamların, suikast komutanlarının, yerli ameliyatçılarının izlerini sürdü. 1908 yılından günümüze “Din kurtarıcısı” maskesiyle siyasal-ticari egemenliklerini sürdürmek için, devletlerin her ileri adımına karşı ayaklanan Kürt-Arap şeyhleri, Suudi kralları bağlıları, Necef’teki Humeyni’nin 1976’da başlayan Türkiye örgütlenmesi…Ordunun darbe gerekçeleriyle tasfiye edilişi… Terör eğitiminden geçirilen, silah-istihbarat desteği verilen, doğrudan yönetilen ekiplerin İmam’ın fetvalarına uygun suikastları, saldırıları, casusluk etkinlikleri… “Demokrasi” ve “din özgürlüğü” maskesiyle devletlerin ele geçirilişi; liberallerin, solcuların Humeynicilerle toplantıları; Kum’da, Tahran’da temsilci bulunduran Kürt Hizbullahilerin cinayetleri, gerilla savaşı hazırlığı… Türkiye’de ve dünyadaeş-zamanlı terör eylemleri, cinayetler… “İslamcı” maskeli darbenin önünü açan aydınların bazıları, yineo darbecilerin ameliyatçılarınca öldürüldüler. Onların ölümü, aydınların, yazarların, hükümet edenlerin, gazetecilerin, akademisyenlerin ve halkın duyarsızlığının bedeliydi. Batıdan-Doğudan beslenen Hizbullahilerin, etnik milliyetçilerin saldırılarıyla yurdu kaplayan zifiri karanlıkta Türk egemenliğinin bitirilişinin dönemsel bir bunalım olmadığını, 100 yıllık siyasi ikiyüzlülüğün ve halkın vurdumduymazlığının eseri olduğunu… 

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-07
ISBN 9756047200
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 480
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 22 cm

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi PDF İndir

Zifiri Karanlıkta 1. Cilt İçten Çürüme – Cellad’ın Gecesi kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Mustafa Yıldırım“>Mustafa Yıldırım isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mustafa Yıldırım yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Mustafa Yıldırım“>Mustafa Yıldırım Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.