Zeitgeist Kuantum ve Kur’an – Yıldıray Yılmaz Pdf İndir

Ekim 23, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Yıldıray Yılmaz“>Yıldıray Yılmaz yazarı tarafından yazılan Zeitgeist Kuantum ve Kur’an kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an Kitabının Kısa Özeti Oku

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

ÜNYAYI AYAĞA KALDIRAN BELGESEL ZEITGEIST NEDİR? NE AMAÇLIYOR, NE ANLATIYOR ve NELERİ AÇIKLIYOR?PEKİ, TÜM DÜNYAYI ELİNDE TUTAN SİSTEMİ AÇIKLAYAN ZEITGEIST’İN KENDİSİ NEDİR? AMACI NEDİR?…Zeitgeist bir belgesel. Hem de tüm dünyada milyonlarca insanın izlediği ve şaşkınlıkla birbirine anlattığı ilginç bir belgesel. Zeitgeist, dinlerden, dinlerin arkasında büyüyen güç imparatorluklarından bahsediyor ve bu para ve güç imparatorluklarının devletleri ve dünyayı nasıl ellerinde tuttuklarını belgeleriyle ortaya seriyor.Tek amaçları olan para ve güç için savaşlar başlatıp savaşlar bitiren, krizler yaratıp insanları köleleştirerek daha da büyüyen bu odaklar, nihai amaçlarına doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Kimlikleri bile belli olan ve kitapta açıklanan bu güçlerin nihai hedefi, kredi kartları ve benzeri uygulamalarla başlattıkları süreci, insanlara birer çip takarak tam anlamıyla kontrol altına almak ve köleleştirerek operasyonu tamamlamak. İlginçtir; bu konu, İncil’deki Vahiy bölümünde şu şekilde anlatılıyor:3: 16: Koçök buuOk, zengin yoksul, özgür köle, herkesin soCj eline ya da alnına bir İşaret vurduruyordu.B: 17: öyle ki, bu İşareti, yani canavarın adını ya da adım simgeleyen sayıyı taşımayan ne bir şey satın alabilsin, ne de satabilsin. – İNCİL VAHİY: 13/16-17Ancak ZElTGElST’de bir şey anlatılmıyor. O da hikâyenin sonu… Yani amaçları için her şeyi kendilerine hak gören bu şer güçlerin sonu ne olacak? Bu da Kur’an’daki KARUN bahsinde birebir anlatılıyor. Kur’an’daki ifadeleri görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Çünkü o gün için yazılanlar bütünüyle bu günü ve o güç odaklarını anlatıyor, işte kitapta açıklanan çok sayıda ayetten bir tanesi:”Derken biz onu, hem de sarayı ile yere geçlrlverdlk. O vakit Allah’a karşı yardımına gelecek taraftarı da olmadı, kendini kurtaracaklardan da değildi. – kassas SÛRESİ- 81

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-09-01
ISBN 6054182077
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 216
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an PDF İndir

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Yıldıray Yılmaz“>Yıldıray Yılmaz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yıldıray Yılmaz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Yıldıray Yılmaz“>Yıldıray Yılmaz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)