Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) – J. R. R. Tolkien Pdf Kitap İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

J. R. R. Tolkien yazarı tarafından yazılan Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt)


Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) Kitabının Kısa Özeti Oku


Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien’ın yapıtı söz konusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi’ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar. 1997 ile birlikte, çok sayıda Türkiyeli okur da “okumuş olanlar” safına geçme fırsatı buldu. Kitabın türkçe basımı Yüzüklerin Efendisi’ne duyulan ilginin evrenselliğini kanıtladı.Yapıtın bu başarısını taçlandırmak için üç kısmı bir araya getiren bu özel, tek cilt edisyonu sunuyoruz: Hem hÇ¢lÇ¢ okumamış, “okuyacak olanlar” için, hem de bu güzel kitabın kütüphanenizde gelecek kuşaklara devrolacak kadar kalıcı olması için Yüzüklerin Efendisi yirminci yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geliyor; bilimkurgu, fantazi, polisiye, best-seller ya da ana akım demeden, tüm edebiyat türleri arasındaki tartışmasız bir önderliğe sahip. Bir açıdan bakarsanız bir fantezi romanı, başka bir açıdan baktığınızda, insanlık durumu, sorumluluk, iktidar ve savaş üzerine bir roman. Bir yolculuk, bir büyüme öyküsü; fedakÇ¢rlık ve dostluk üzerine, hırs ihanet üzerine bir roman.TEK CiLT VE ÖZEL BASIMBirinci Kısım: YǜZǜK KARDEşžLiĞiikinci Kısım: iKi KULEǜçüncü Kısım: KRALIN DÖNǜşžÇœ

Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Bülent Somay
LJevirmen: LJiğdem Erkal ipek
Yayın Tarihi 2018-09-01
Orjinal Adı The Lord of The Rings
ISBN 9753423472
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 1026
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21.5 cm

Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) PDF İndir


Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) kitabı, J. R. R. Tolkien isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser J. R. R. Tolkien yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

J. R. R. Tolkien Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.