Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) – Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu yazarı tarafından yazılan Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün)

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) Kitabının Kısa Özeti Oku

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
”Nasıl herkese duyuruyum da sesimi diyeyim: Bu anlattığınız ben değilim, ben bu anlattığınız değilim. Yusuf’u ben nasıl yerim? Ben Yusuf’u nasıl yerim?Sözünün bu kısmına gelince kurt, nemli gözlerinden boncuk gibi yaşlar dökülmeye başladı. Gri tüylerle kaplı göğsü, ön ayakları ıslandı. Bir ah çekti derinden derine. Islak burnu daha ıslandı. Ve devam etti:Ben şimdi adımı nasıl temize çıkarayım, alnıma sürülen bu kapkara lekeyi neyle, nasıl yıkayayım? Öyle bir leke ki değil bana, yeter kıyametin kopacağı güne değin gelip geçecek tüm torunlarıma.Tek muradım, bütün yaratılmışların sahibi olan Tanrım, bu ayıpla yaşatmasın beni. Ya alsın yeni doğmuş bütün kurt yavrularıyla birlikte canımı, kurt neslinin dalı yaprağı burada kesilsin, ya da adım temize çıksın.

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-05
ISBN 9753625579
Baskı Sayısı 68. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) PDF İndir

Yusuf ile Züleyha (Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün) kitabı, Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)