Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? – Pamela Butchart Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Pamela Butchart yazarı tarafından yazılan Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi?

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? Kitabının Kısa Özeti Oku

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Izzy ve arkadaşlarının başı bu kez büyük dertte! Okullarına simsiyah giyinen, bembeyaz tenli ve sarmısaktan hoşlanmayan yeni bir müdür geldi. Odasından da tıslama sesleri geliyor… Acaba yeni müdür bir vampir olabilir mi?Federation of Children’s Book Groups (FCBG) 2016 En İyi Çocuk Kitabı Ödülü’nü kazanan “Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi?”, Izzy ve arkadaşlarının üçüncü macerası…

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Acar Erdoğan
Yayın Tarihi 2018-05-01
ISBN 9753102698
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 248
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? PDF İndir

Yoksa Okul Müdürü Bir Vampir mi? kitabı, Pamela Butchart isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Pamela Butchart yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Pamela Butchart Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Onur Şubat 4, 2020, 11:54 am

    Pdf kitap oku çok mantikli bir hizmet milletin okuması lazim

  • Aysun Mart 15, 2020, 5:06 pm

    Harika

  • belinay Mayıs 22, 2020, 11:21 am

    güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.