Yine de Sevdik – Miraç Çağrı Aktaş Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yine de Sevdik gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş yazarı tarafından yazılan Yine de Sevdik kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yine de Sevdik

Yine de Sevdik Kitabının Kısa Özeti Oku

Yine de Sevdik kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Biz bittik.” demişsin. Fakat sen, bitmenin ne demek olduğunu bilememişsin. Bitmek değildi bizimkisi, başlayamamaktı. Bitmek için başlamak gerekirdi biriciğim. Biz hiç başlamadık ki… Sen beni güzel sevmedin.Sana her adım attığımda beni biraz daha sensizliğe ittin. Ben seni her şeyim diye sevmiştim.Meğer sende koca bir hiçmişim. İnsanlara “Ben ondan çoktan gittim.” deme, sen bana hiç gelmedin. Ben senin varlığını hiçbir zaman hissetmedim. Fakat bir gün olsun vazgeçeyim de demedim.Şunu unutma; bizden ben vazgeçmedim, senin tarafından vazgeçirildim.Ama rahat olsun için çünkü sensiz daha rahat artık benim de içim! Kabul olacak dua olsan,açılmayacak uğruna ellerim…

Yine de Sevdik Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-02-06
ISBN 6052063354
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Yine de Sevdik PDF İndir

Yine de Sevdik kitabı, Miraç Çağrı Aktaş isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Miraç Çağrı Aktaş yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

5 Yorum

 • abcd Aralık 11, 2018, 10:42 pm

  çok güzel bir kitap

 • Ahmet Aralık 14, 2018, 2:44 pm

  Okumak istediğim bir kitap.

 • Ekdkd Ocak 6, 2019, 1:25 pm

  Guzel

 • Ali Mart 1, 2019, 2:19 am

  Link atarsanız sevinirim

 • Gzm Mart 10, 2019, 8:58 am

  İnmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)