Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 – Aurora Marsotto Pdf İndir

Ocak 10, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aurora Marsotto yazarı tarafından yazılan Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
DOSTLUK–SADAKAT-DAYANIŞMASınav heyecanıyla sağlam arkadaşlıkların temellerinin atıldığı, sevimli bir roman…Bale Okulu’nda sınav heyecanı bitti, staj telaşı başladı.Kimler kalacak kimler gidecek, kaderlerini bir aylık staj belirleyecek…Birbirlerine hiç benzemeseler de hepsinin sıcacık birer kalbi var…Rus öğrenci Tatiana memleket özlemi çekerken, Rebecca sulugözlülüğü bir kenara bırakıyor. Viola ve diğer arkadaşları ise konservatuvarda gizli bir yer keşfediyor.Bale Okulu yine heyecan, mizah ve gizem dolu…

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Demet Elkatip
Yayın Tarihi 2010-03-15
ISBN 9759994372
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 PDF İndir

Yeni Bir Yıldız / Bale Okulu-2 kitabı, Aurora Marsotto isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aurora Marsotto yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aurora Marsotto Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Mustafa Mart 30, 2019, 4:32 pm

    Bale Okulu-2 nasıl indirebiliriz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.