Yavru Timsah Çipiti – Catherine Rayner Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yavru Timsah Çipiti gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Catherine Rayner yazarı tarafından yazılan Yavru Timsah Çipiti kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yavru Timsah Çipiti

Yavru Timsah Çipiti Kitabının Kısa Özeti Oku

Yavru Timsah Çipiti kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yandı gülüm keten helvaGitti rahat, geldi püsküllü bela!“Çocukları neşelendirip kıkır kıkır güldüreceği kesin”Books For Keeps“Çocukların karşılaşmaktan mutluluk duyacakları bir timsah”Scotsman“Çok eğlenceli”Independent on Sunday

Yavru Timsah Çipiti Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Ali Berktay
Yayın Tarihi 2018-10-27
Orjinal Adı Solomon Crocodile
ISBN 6053329442
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 27 x 21.5 cm

Yavru Timsah Çipiti PDF İndir

Yavru Timsah Çipiti kitabı, Catherine Rayner isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Catherine Rayner yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Catherine Rayner Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)