Yavru Karga Denizde – Çağıl Baykara Pdf İndir

Nisan 10, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yavru Karga Denizde gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Çağıl Baykara yazarı tarafından yazılan Yavru Karga Denizde kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yavru Karga Denizde

Yavru Karga Denizde Kitabının Kısa Özeti Oku

Yavru Karga Denizde kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Meraklı, hareketli ve arkadaş canlısı Yavru Karga sizleri maceralarına davet ediyor!Vapurda Martı teyzeye rastlayan Yavru Karga,annesinin hazırladığı sandviçleri paylaşacak mı dersiniz?Yalın dili ve eğlenceli resimleriyle Yavru Karga Serisi çocukların en yakın arkadaşı olacak!

Yavru Karga Denizde Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Can Baytak
Yayın Tarihi 2017-11-30
ISBN 6056792205
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 12
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 26 cm

Yavru Karga Denizde PDF İndir

Yavru Karga Denizde kitabı, Çağıl Baykara isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Çağıl Baykara yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Çağıl Baykara Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.