Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor – Sara Şahinkanat Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sara Şahinkanat yazarı tarafından yazılan Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor Kitabının Kısa Özeti Oku

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yavru ahtapot Nino, ahtapot olmaktan hiç memnun değil.Her sabah sekiz kollu kazağını giymek, sekiz eldiven takmak ve sekiz kolunun sebep olduğu karmaşayla uğraşmak onun canını çok sıkıyor.Annesi, bu durumun geçici olduğunu, büyüdükçe ahtapot olmayı çok seveceğini söylüyor ama söyledikleri Nino’yu rahatlatmaya yetmiyor.Bakalım bir sabah okul yolunda yaşadıklarıNino’nun ahtapot olmayı sevmesini sağlayabilecek mi?

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-11-30
ISBN 9750814662
Baskı Sayısı 30. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.5 x 18.5 cm

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor PDF İndir

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor kitabı, Sara Şahinkanat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sara Şahinkanat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sara Şahinkanat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Rose Temmuz 14, 2019, 8:56 am

    Pdf link lütfen

  • Kübra Kasım 10, 2019, 1:07 pm

    H

  • büşra Kasım 26, 2019, 1:38 pm

    merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)