Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 – Drunvalo Melchizedek Pdf İndir

Ekim 28, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Drunvalo Melchizedek“>Drunvalo Melchizedek yazarı tarafından yazılan Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Bir zamanlar evrendeki tüm yaşam, Yaşam Çiçeği’nin -bizleri fiziksel varoluşa götüren ve oran çıkaran geometrik desen- yaradılışın şablonu olduğunu biliyordu. Sonra, çok yüksek bir bilinç seviyesinden karanlığa düştük ve kim olduğumuzu unuttuk. Yüzyıllar boyunca bu sır, dünyanın her tarafındaki kadim sanat eserlerinde ve oylamalarda, ve yaşamın tüm hücrelerinde kodlanmış olarak kaldı.Şimdi, bu uykudan uyanıyoruz, zihinlerimizdeki eski, bayatlamış inançları silkeleyip atıyoruz ve aldı pencerelerinden içeri sızan yeni şafağın altın ışıklarını görmeye başlıyoruz. Bu kitap, o pencereden biridir.Burada Drunvalo Melchizedek, Yaşam Çiçeği çalışma grubunu yazı ve grafiklerle sunarak nasıl bu duruma geldiğimizi, dünyanın neden şu anki durumunda olduğunu ve tüm gerçek güzelliğiyle farkındalığın yeşermesine yol açan süptil enerjilerin ardındaki sırlara ışık tutmaktadır.Kutsal geometri, varlığımızın temelindeki formdur ve gerçeğimizin kutsal düzenini gösterir. Bu düzeni, gözle görülmeyen atomdan, sonsuz sayıdaki yıldızlara kadar izleyerek her adımda kendimizi bulabiliriz. Burada verilen bilgiler, bir yol takip etmekle beraber, satırların ve çizimlerin arasında feminen özelliğin mücevheri, sezgisel anlayışı yatmaktadır.

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sibel Malkoç
Çevirmen: Gülgün Selçuk
Yayın Tarihi 2010-01-01
ISBN 975881706X
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 230
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 21 x 25 cm

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 PDF İndir

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1 kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Drunvalo Melchizedek“>Drunvalo Melchizedek isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Drunvalo Melchizedek yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Drunvalo Melchizedek“>Drunvalo Melchizedek Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.