Yaramaz Sözcükler – Fazıl Hüsnü Dağlarca Pdf İndir

Şubat 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yaramaz Sözcükler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Fazıl Hüsnü Dağlarca yazarı tarafından yazılan Yaramaz Sözcükler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yaramaz Sözcükler

Yaramaz Sözcükler Kitabının Kısa Özeti Oku

Yaramaz Sözcükler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dağlarca Çocuklarda: 2Ozanımızın en çok uğraştığı yapıt. Belli sayıdaki sözcüklerin yer değiştirmesiyle oluşan bu çalışma Türk dilinin kendine özgü olanaklarını gösterir. Son şiirde 14 sözcükle, hiç yeni sözcük katılmadan 12 şiir elde edilmiştir.işteuzakları masal güpegündüzo çocuk gibi ağaçlarınaradım geceleyinanlaşılmamış gözlerininasıluyurlargörürler nasıl

Yaramaz Sözcükler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-16
ISBN 9750812873
Baskı Sayısı 11. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Yaramaz Sözcükler PDF İndir

Yaramaz Sözcükler kitabı, Fazıl Hüsnü Dağlarca isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Fazıl Hüsnü Dağlarca yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Fazıl Hüsnü Dağlarca Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • Nur Aralık 11, 2019, 11:47 am

    Güzel bir kitap.

  • Merve Aralık 11, 2019, 12:01 pm

    Merhaba, rica etsem pdfsini çok acil gönderebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.