Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe – Brigitte Labbe Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Brigitte Labbe yazarı tarafından yazılan Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe Kitabının Kısa Özeti Oku

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Soru sormayı seven tüm küçük filozoflar için…Filo, anne ve babasına hiç durmadan sorular soruyor. Sohbetleri genelde çözümsüz sonlara ulaşsa bile Filo’nun her akşam ona akıl vermeye gelen bir ziyaretçisi var: Bilgin kuş Zof!YALAN SÖYLERSEM NE OLUR?Filo’nun gözünden kaçmamıştı. Babası telefonda büyük annesine yalan söylüyordu. Herkes ona yalan söylememek gerektiğini anlatıp durmuyor muydu? Filo, hemen kendine bu durumdan pay çıkardı ve ev halkına duyurusunu yaptı: “Yalan söylersem ne olur? ”

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-07-26
ISBN 6050945218
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 17 x 21 cm

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe PDF İndir

Yalan Söylersem Ne Olur? – Bal Gibi Felsefe kitabı, Brigitte Labbe isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Brigitte Labbe yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Brigitte Labbe Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)