Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi – Rachel Bright Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rachel Bright yazarı tarafından yazılan Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hepimiz zaman zaman endişeleniriz bir şeylerden. Ama hiçbirimiz bunu Walter’ın yaptığı gibi yapmayız. Şirinkent’in en önemli günlerinden biri olan Spor Günü yaklaşıyor ve Walter’ın endişeleri tamamen kontrolden çıkmak üzere. Acaba Winnie ve diğer arkadaşlarının onun için hazırladıkları Endişeye Gerek Yok Giysisi Walter’ın bu günü atlatmasını sağlayabilecek mi?Özgüven artırıp bol bol güldüren bu hikâye, arkadaşlarımız sayesinde endişelerimizi geride bırakabileceğimizi anlatıyor.

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-04-29
Orjinal Adı The Wonderful World of Walter and Winnie: Walter and the No-Need-to-Worry Suit
ISBN 6053411901
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 25.9 x 26.5 cm

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi PDF İndir

Walter’ın Endişeye Gerek Yok Giysisi kitabı, Rachel Bright isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rachel Bright yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rachel Bright Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)