Ve Sen Kuş Olur Gidersin – Tarık Tufan Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ve Sen Kuş Olur Gidersin gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tarık Tufan yazarı tarafından yazılan Ve Sen Kuş Olur Gidersin kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ve Sen Kuş Olur Gidersin

Ve Sen Kuş Olur Gidersin Kitabının Kısa Özeti Oku

Ve Sen Kuş Olur Gidersin kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
’Bir sevgili gittiğinde , ona baktığınız gözlerinizi de alıp gitmiştir.Bir Sevgili gittiğinde , altında onunla dolaştığınız gökyüzünü de alıp gitmiştir.Bir kuş , bir sevgili …İnsan kaybettikleriyle insandır. ‘’Tarrık Tufan . Ve sen kuş Olur Gidersin’de kendi karanlığında kaybolmuş bir adamın hayatla giriştiği çetin ev yorucu kavgayı anlatıyor.Bu zorlu kavganın üstüne bir de imkansız aşk eklendiğinde kahramanın içine hapsolduğu daire gitgide daralmaya başlar. Kuş kafesleri yapan bir adamın yanında çalışmak yaralarını dindirmeye yeter mi ?Bütün bunların cevabını kahramanın iç sayıklamalarından öğreniyoruz :‘’ Susuyor olmam , acı çekmediğim anlamına gelmez.’’  Tarık Tufan’ın samimi üslubuyla etkileyici bir kitap.

Ve Sen Kuş Olur Gidersin Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-06
ISBN 9759960834
Baskı Sayısı 19. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Ve Sen Kuş Olur Gidersin PDF İndir

Ve Sen Kuş Olur Gidersin kitabı, Tarık Tufan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tarık Tufan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tarık Tufan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • DEMET Aralık 7, 2018, 10:01 am

    Beğendim.

  • SERDAR Aralık 7, 2018, 10:01 am

    bana da gönderin

  • RECEP Aralık 7, 2018, 10:01 am

    kitabı indirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)