Ve Kızın Adı Gece – Ertürk Akşun Pdf Kitap İndir

Nisan 20, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ve Kızın Adı Gece gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ertürk Akşun yazarı tarafından yazılan Ve Kızın Adı Gece kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Ve Kızın Adı Gece


Ve Kızın Adı Gece Kitabının Kısa Özeti Oku


Ve Kızın Adı Gece kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bir erkeğe verilebilecek en büyük hediye, zeki, güzel ve cesur bir kadın tarafından sevilmektir. Meyhaneden çıkıp yürümeye başladığımızda serin ve sisliydi hava…Sağ yanımızdan bir ırmak akıyordu.Meriç, Tunca’yla buluşmak için sakin sakin şırıldıyordu yanı başımızdan.Sesinde yüzdük karanlık suyun.Sanki günler boyu yürüdük el ele…Sessiz sedasız, çocuklardık. Meriç’in sisli gecesinde, gökyüzünde hissedilen garip kuşatılmışlık altında, göremediğimiz yıldızların buz tutmuş yalnızlıklarında birbirine sarılan iki ruhtuk.Bu bir meydan okumaydı aslında, ikinin bire meydan okuması. “Benimle ölür müsün?” diye sordum…“Seninle ölürüm” dedi.“Benimle yaşar mısın?” dedim…“Seninle yaşarım…” dedi.“Benimle evlenir misin?” dedim, sustu… Şaşkınlıktan mı, heyecandan mı bilemedim. Daha da büyümüştü gece karanlığı gözleri…“Nasıl yani?” dedi. “Tanışmamızın üzerinden kaç saat geçti ki?”“Binlerce dakika, binlerce mücevher değerinde dakika. İçine dünyalar sığan binlerce dakika” dedim

Ve Kızın Adı Gece Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-12
ISBN 6053113522
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 272
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Ve Kızın Adı Gece PDF İndir


Ve Kızın Adı Gece kitabı, Ertürk Akşun isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ertürk Akşun yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ertürk Akşun Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.