Uzun Lafın Kısası Hayırlısı – Onur Kaplan Pdf Kitap İndir

Ocak 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Uzun Lafın Kısası Hayırlısı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Onur Kaplan yazarı tarafından yazılan Uzun Lafın Kısası Hayırlısı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Uzun Lafın Kısası Hayırlısı


Uzun Lafın Kısası Hayırlısı Kitabının Kısa Özeti Oku


Uzun Lafın Kısası Hayırlısı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bu yazı, hayırlı deminde sana ulaşmış ise lütfen başını kaldır ve göğe bak. Senin için hayırla bezenmiş bu gök sana tek bir şey fısıldayacak:Hayır var ise içinde, olan da vardır bir gök diliminde,Hayır var ise zihninde, olan olmuştur bir kavruk yaz mevsiminde,Ve sen talip olduysan bir hayır kervanına, o kervanın başı sana aş da olur, dağ da olur, eş de olur,Niyet ettiğin hayır ise, Rabbindir o yolları sana yoldaş eyleyen de,Tevekkül edip beklediğinse eğer, dere tepe aşıp gelen de olur,Olmuştur her olacak olan ve olacaktır kaderine yazılan…Durmadan koşan mızrak sen ol, çatlayan kısraklardır utanacak olan,Sen su ol çaya renk veren, sen sus ol hayırlısı vakitlerinde konuşan… Hayır ile demlene demlene yürüdüğün bu han yolculuğunda hayrolman dileğiyle…

Uzun Lafın Kısası Hayırlısı Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-28
ISBN 9752477063
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Uzun Lafın Kısası Hayırlısı PDF İndir


Uzun Lafın Kısası Hayırlısı kitabı, Onur Kaplan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Onur Kaplan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Onur Kaplan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

3 Yorum

  • Zey Ağustos 4, 2019, 12:52 am

    Bana da gönderir misiniz

  • Merve Kasım 29, 2019, 7:22 pm

    Bamnada gönderin lutfen

  • Ali Mert Nisan 3, 2020, 10:47 pm

    link paylaşır mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.