Ulduz Kız’ın Kargaları – Samed Behrengi Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ulduz Kız’ın Kargaları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Samed Behrengi yazarı tarafından yazılan Ulduz Kız’ın Kargaları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ulduz Kız’ın Kargaları

Ulduz Kız’ın Kargaları Kitabının Kısa Özeti Oku

Ulduz Kız’ın Kargaları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kargaların dilinden anlayan kız…Ulduz, yalnızlıktan sıkılan bir kızdır. Bigr gün, bir karga gelir ve yavrularından birini uldaz’a bırakmayı önerir. Ulduz bu öneriye çok sevinir. Küçük karga oğlan öylesine şirindir ki! Yalnız, büyük bir sorun vardır: ulduz’un üvey annesi kargaları hiç mi hiç sevmemektedir.

Ulduz Kız’ın Kargaları Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Haşim Hüsrevşahi
Yayın Tarihi 2018-09-04
ISBN 9750718410
Baskı Sayısı 18. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21.5 cm

Ulduz Kız’ın Kargaları PDF İndir

Ulduz Kız’ın Kargaları kitabı, Samed Behrengi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Samed Behrengi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Samed Behrengi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)