Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar – Erika Bartos Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Erika Bartos yazarı tarafından yazılan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar Kitabının Kısa Özeti Oku

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk, Kanarya Yeşil Kanat ve Kanarya Pembe Kanat’ın yeni doğan üç yavrusunu sevinçle karşıladı. Ama yavrulardan biri anne babasının sözünü dinlemedi: Vaktinden önce yuvadan uçup kaybolan yaramazı bulmak, Sevecen ve Tomurcuk ile yardımsever ateşböceklerine düştü!

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Agi Judit Kirişoğlu
Çevirmen: A Kanarifiokak
Yayın Tarihi 2018-03-09
ISBN 9750829369
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 20.5 x 15 cm

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar PDF İndir

Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk:14 / Yavru Kanaryalar kitabı, Erika Bartos isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Erika Bartos yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Erika Bartos Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)