Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması – Erika Bartos Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Erika Bartos yazarı tarafından yazılan Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması Kitabının Kısa Özeti Oku

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk dizisinin Arkadaş, Gökkuşağı, Noel Baba, Uçurtma, Cadılar, Deniz Macerası kitaplarından sonra, yedinci kitabı Yeni Yıl Kutlaması küçük okurlarla buluşuyor.2012 Tüyap Kitap Fuarı etkinlikleri çerçevesinde YKY’nin misafiri olarak İstanbul’a gelen Bartos, fuarda okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sevecen ile Tomurcuk’un büyük boy Mevsimler kitabını da imzaladı.Yeni yıl kutlamasına hazırlanan Sevecen ile Tomurcuk ormanda çam ararlarken, sürpriz bir yeni dostla, kırkayakla karşılaşırlar. Bu yeni dosta şahane bir yeni yıl hediyesi düşünür bizim kafadarlar. Ama bunun için karıncaların yardımına ihtiyaçları vardır.

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Agi Judit Kirişoğlu
Yayın Tarihi 2018-03-29
ISBN 9750824180
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.5 x 15 cm

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması PDF İndir

Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk – 7 Yeni Yıl Kutlaması kitabı, Erika Bartos isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Erika Bartos yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Erika Bartos Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)