Uçurtmam Bulut Şimdi – Sevim Ak Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Uçurtmam Bulut Şimdi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sevim Ak yazarı tarafından yazılan Uçurtmam Bulut Şimdi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Uçurtmam Bulut Şimdi

Uçurtmam Bulut Şimdi Kitabının Kısa Özeti Oku

Uçurtmam Bulut Şimdi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kahramanımız Meltem’in birbirinden renkli öyküleri, okudukça içinizi ısıtacak. İlk uçurtmasını kaçıran çocuk, yağmurun gizini bulmaya çalışan küçük kız, deprem korkusu yaşayan iki kardeş, yemiş vermeyen dut ağacını korkutan, annesinin çalıştırdığı dersten geçer not alamayan, herkesin gökyüzünde bir yıldızı olduğunu öğrenen, yeni giysi almak için dükkân dükkândolaşıp üzülen, yaşlılar haftasında bir teyzenin ağır filesini taşımaya kalkan küçük çocuk…Okuyun, aslında nasıl zengin bir hayatınızolduğunu göreceksiniz.

Uçurtmam Bulut Şimdi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-09-25
ISBN 9750702822
Baskı Sayısı 40. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 88
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Uçurtmam Bulut Şimdi PDF İndir

Uçurtmam Bulut Şimdi kitabı, Sevim Ak isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sevim Ak yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sevim Ak Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)