Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” – Melek Çe Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Melek Çe yazarı tarafından yazılan Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk”

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” Kitabının Kısa Özeti Oku

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bazen canımızın çok sıkıldığı günler olur.Ne yapacağımızı bilemeyiz o zaman.Aylak aylak dolaşırız.İşte böyle bir gündeydim o gün de.Bir tren istasyonunda buldum kendimi.Aylaklığım beni sevdiğim yerlere götürmüş, sevdiğim insanları görmüştüm ve işte şimdi bitmişti yolculuğum.Trenden inmiş yağmuru seyrediyordum.Doğrusu canım hiç ıslanmak istemiyordu.Tuhaf desenleri olan kiremit renkli şemsiyemi evde unutmuştum.Elimdeki çanta kağıttandı.Aksi gibi bir de kışlık ayakkabılarımı giymemiştim.

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2007-04-01
ISBN 9758781499
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” PDF İndir

Uçan Halı / “Kaf Dağına Yolculuk” kitabı, Melek Çe isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Melek Çe yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Melek Çe Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)