Üç Kedi Bir Canavar – Sara Şahinkanat Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Üç Kedi Bir Canavar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sara Şahinkanat yazarı tarafından yazılan Üç Kedi Bir Canavar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Üç Kedi Bir Canavar

Üç Kedi Bir Canavar Kitabının Kısa Özeti Oku

Üç Kedi Bir Canavar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ayyy! Canavar mı geliyor?Üç Kedi Bir Dilek kitabının kahramanları Piti, Pati ve Pus’un maceraları devam ediyor. Sara Şahinkanat ve Ayşe İnan Alican Üç Kedi Bir Canavar kitabıyla, yine çok seveceğimiz bir hediye veriyorlar bize…TADIMLIKO anda boşuna değil Piti’nin sıçraması…Yüzüne çarpan, rüzgârla savrulan bir kâğıt parçası!Pus alıyor kâğıdı, okuyor yazılanı:“Dikkat! Canavara yaklaşmayın, bu aralar çok sinirli!”Pus fısıldıyor: “Bu bir şaka olmalı.Canavar diye bir şey yoktur…Herkes aklını kullanmalı.”

Üç Kedi Bir Canavar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Ayşe İnan Alican
Yayın Tarihi 2018-02-26
ISBN 9750831942
Baskı Sayısı 9. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20.5 x 28 cm

Üç Kedi Bir Canavar PDF İndir

Üç Kedi Bir Canavar kitabı, Sara Şahinkanat isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sara Şahinkanat yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sara Şahinkanat Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)