Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) – Stefan Zweig Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Stefan Zweig yazarı tarafından yazılan Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak)

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) Kitabının Kısa Özeti Oku

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Dünya Fikir MimarlarıStefan Zweig, üç büyük yazarın yaşam öyküleri üzerinden, okurlarını dünya tarihine, edebi dehanın sınırlarına bir yolculuğa çıkarıyor. ‘Toplumun romanının yazan’ Balzac; ‘ailenin romanını yazan’ Dickens ve ‘bireyin romanını yazan’ Dostoyevski, Zweig’ın eserinde bir arada. ”Üç Büyük Usta”, roman sanatının bu üç büyük yazarı üzerinden bir dönem portresi veriyor.

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Nafer Ermiş
Yayın Tarihi 2018-03-20
ISBN 9754586152
Baskı Sayısı 19. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 228
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 20.5 cm

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) PDF İndir

Üç Büyük Usta: Balzac Dickens Dostoyevski (Karton Kapak) kitabı, Stefan Zweig isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Stefan Zweig yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Stefan Zweig Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)