Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 – Koray Avcı Çakman Pdf İndir

Nisan 22, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman yazarı tarafından yazılan Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Arşi’ nin bilim adamı olan dayısının laboratuvarında bulduğu çirkin bir saat, köpeği Hav’ a ve ona Eski Mısır’ ın kapılarını açıyor. Mısır’ da onları bekleyen yalnızca soluk soluğa bir macera değil. Çocuk Kral Tutankamon, gizemi yüzyıllar sonra bile çözülemeyen bir kolye ve kolyenin peşindeki kötü adamlar… Mumyalar, Nil Nehri’ nde kovalamaca ve timsahlar… Arşi’ yle bu maceraya siz de katılmaya ne dersiniz ?

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Seda Candemir
Yayın Tarihi 2016-11-14
ISBN 6053497578
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 112
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 PDF İndir

Tutankamon’un Kolyesi / Arşi Zaman Saati 1 kitabı, Koray Avcı Çakman isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Koray Avcı Çakman yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Koray Avcı Çakman Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • A Kasım 24, 2019, 4:13 am

    Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.