Tuna’ nın Büyülü Gemisi – Miyase Sertbarut Pdf İndir

Aralık 23, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tuna’ nın Büyülü Gemisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Miyase Sertbarut yazarı tarafından yazılan Tuna’ nın Büyülü Gemisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tuna’ nın Büyülü Gemisi

Tuna’ nın Büyülü Gemisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Tuna’ nın Büyülü Gemisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İlkbaharın tatlı güneşi Yeşilbağ köyünde bütün çatıları, avluları, tarlaları, dağ yollarındaki keçileri ısıtmaya başlamıştı yine. Tuna bu köyde yaşayan çocuklardan biriydi. Ablası Suna ile anneannesinin evinde kalıyordu.

Tuna’ nın Büyülü Gemisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: M. Lütfi Karaaslan
Yayın Tarihi 2016-03-05
ISBN 9756451459
Baskı Sayısı 14. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tuna’ nın Büyülü Gemisi PDF İndir

Tuna’ nın Büyülü Gemisi kitabı, Miyase Sertbarut isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Miyase Sertbarut yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Miyase Sertbarut Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)