TopTiş İlk Kelimelerim 3 – Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde TopTiş İlk Kelimelerim 3 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan TopTiş İlk Kelimelerim 3 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

TopTiş İlk Kelimelerim 3

TopTiş İlk Kelimelerim 3 Kitabının Kısa Özeti Oku

TopTiş İlk Kelimelerim 3 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Elinizdeki bu İlk Kelimelerim serisi kitapları, 8 baskıda toplam 155.500 adet basıldı. Yayınevimizin en popüler çocukserisi olan bu serinin ülkemizde bir eşi daha olmadığına inanıyoruz. Yaptığımız her baskıda kitapları daha da geliştirdik.Sizden gelen eleştirileri de dikkate alarak seriyi nasıl geliştirebiliriz diye çabaladık.Serinin bu son baskısında, bir önceki baskıya göre çok fazla yol aldığımıza inanıyoruz. “Çocuklarımıza açıklamaktazorlanıyoruz” dediğiniz bazı kelimeleri değiştirdik. Bunlar “büyücü”, “cadı”, “cin”, “hayalet”, “noel baba” ve “yaban domuzu”kelimeleri. Bunların dışında 50’ye yakın kelimeyi resimleri iyi olmadığı için değiştirdik ve 100’e yakın kelime içindaha iyi resim kullandık.Bu baskıda eklediğimiz bir yenilik, her kelime için örnek bir açıklama oldu. Bu açıklamaları çocuklarınıza okumanızıumuyoruz. Çocuklar anlamasa bile, onlara bir şeyin ne olduğunu anlatmanız, onların zihinsel gelişimlerini arttırır. Çocukuzmanları, anlamasalar bile çocuklara kitap okumanızı önerir.Bizim bu kitaba eklediğimiz kelime açıklamaları sizin için sadece birer öneridir. Kendi açıklamalarınızı da kullanabilirsiniz.

TopTiş İlk Kelimelerim 3 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-11-20
ISBN 9944315937
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 14
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 24.5 x 22.3 cm

TopTiş İlk Kelimelerim 3 PDF İndir

TopTiş İlk Kelimelerim 3 kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)