Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar – Müjgan Şeyhi Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Müjgan Şeyhi yazarı tarafından yazılan Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar Kitabının Kısa Özeti Oku

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Tonton, bir çiftlikteki küçük kulübede bahçe aletleriyle birlikte duran eski bir oyuncak. Bir gece, sulama kabı, tırmık ve kazmanın tartışma sesleriyle tatlı uykusundan uyanıyor. Onlara neden tartıştıklarını soruyor. Meğer bahçe aletleri aralarında bir başkan seçmek istemişler fakat kimi seçeceklerine bir türlü karar verememişler. İçlerinden biri “Başkanımızı sen seç!” diyor Tonton’a…Acaba Tonton bu tartışmaya bir son verebilecek mi? Tonton hangisini başkan seçecek? “Grup Bilinci” konusunun işlendiği “Tonton ve Arkadaşları” isimli keyifli, sevgi dolu bu masal; çocukların hayal gücünü, okuma beceri ve alışkanlığını geliştirecek. Eğlen – Öğren bölümüyle ise çocukların dikkat, kavram eğitimi ve küçük kas gelişimi desteklenecek.

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-03-29
ISBN 6051141459
Baskı Sayısı 17. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 11.5 x 16.5 cm

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar PDF İndir

Tonton ve Arkadaşları / Mini Masallar kitabı, Müjgan Şeyhi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Müjgan Şeyhi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Müjgan Şeyhi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • egemen Eylül 23, 2019, 8:37 pm

    bu kitap tanrı eli ile yazılmıştır kanıt:
    https://www.youtube.com/watch?v=YaNGvnULhmM

  • Vedat Kasım 8, 2019, 1:10 pm

    Merhabalar, tonton ve arkadaşları kitabının pdf halini mail olarak atabilir misiniz ?
    bir araştırma yapıyorum da, tonton ve arkadaşları gibi masal kitapları varsa onlardan da atabilirsiniz. İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.