Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler – Liz Pichon Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Liz Pichon yazarı tarafından yazılan Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler Kitabının Kısa Özeti Oku

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
İlginç resimlerle dopdolu günlük şeklinde tasarlanmış bu kitaplar harika çocuksu diyalogları, sevimli çizimleri ve olağanüstü tasarımlarıyla okurları kıkırdayarak gülecekleri pek çok talihsiz olaya sürüklüyor.”Kids Book ReviewYAŞASIN! YİNE O!..Tom Gates seni çok özlemiştik!Gerçi ayrılalı çok olmadı ama senin maceralarınla hayat çok daha eğlenceli, okumak çok daha zevkli!Matrak kahramanımız tüm fırlamalıklarıyla, muhteşem çizimleriyle ve başından geçen inanılmaz olaylarla YENİDEN aramızda!Mizah anlayışıyla hayranlık uyandıran Liz Pichon’un hayat verdiği TOM GATES, yazarına kazandırdığı birçok ödüle bu kitapla bir yenisini daha ekler mi dersiniz? Karar siz okuyucuların… Bu arada, “karar” demişken… önceliğiniz şu sorular üzerinden ilerlesin, gerisi kendiliğinden gelecektir: Ayakta gülmek, yatarak gülmek, tepinerek gülmek, kahkahalarınızı bastırarak veya katılarak gülmek. Haklısınız, işiniz biraz zor. Ama gözünüzde fazla büyütmeden her birini tek tek denemenizi tavsiye ederiz, nasıl olsa hepsi için tek bir gününüz olacak.Neyse, uzun lafın kısası: OKULLAR İKİ KOCA HAFTA BOYUNCA TATİL!Bu büyük harflerle süslü mesajımız bazı gizli şifreler içerir, uyarmadı demeyin:Delia’yı sınırsız bir şekilde sinir etmek,Düzinelerce karamelli gofret yemek,Muhteşem resimler yaparak kendinden geçmek,Olağanüstü müzik grubu Zombi Köpekler konseri için prova yapmak SERBEST!Ama… bir dakika! Tom’un hayatında her şey bu kadar tıkır tıkır işleyemez ki… Eyvah! Unutulan bir ev ödevi mi vardı acaba? Sorun yok, iş inceleme ödevi yapmaksa Tom, bir ağaç profesörü kesilip bu işten sıyrılabilir… mi gerçekten? Göreceğiz…Bu arada, Zombi Köpekler’e baterist aranıyor, bilginiz olsun. Ne de olsa ilk konser kapıda. Ama kapıda bekleyen yüksek enerjili bir sürprizimiz daha var ki kendisi tam bir fenomen: Norman Kıpırdak gümbür gümbür geliyor, hazır olun!Tamam, bu kadar ipucu yeter.İyisi mi siz bir an önce kitabı okumaya başlayın.Yine de tüm bu anlattıklarımız yetmiyorsa tescilli Tom Gates sevgisine ve yaratıcısının ödüllerine de şöyle bir göz atabilirsiniz:Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü, 2011Red House Çocuk Kitapları Ödülü, 2012Waterstones Çocuk Kitapları Ödülü, 2012The Tower Hamlets Kitap Ödülü, 2012Southwark Kitap Ödülü, 2012Blue Peter Kitap Ödülü (En İyi Öykü), 2013İYİ OKUMALAR! İYİ EĞLENCELER!”Pichon’un kitaplarında göze çarpan mizahi öğelerin etkisi, kuşkusuz gerçek deneyimlerden ve gözlemlerden geliyor.”The Telegraph

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Alev Çıgay
Yayın Tarihi 2016-08-11
ISBN 6059604178
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 352
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler PDF İndir

Tom Gates 3 / Muhteşem Bahaneler ve Başka Güzellikler kitabı, Liz Pichon isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Liz Pichon yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Liz Pichon Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)