Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz – Yalvaç Ural Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yalvaç Ural yazarı tarafından yazılan Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz Kitabının Kısa Özeti Oku

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çocuk edebiyatının şampiyonu” Yalvaç Ural’dan meraklı mı meraklı, renkli mi renkli bir “ansiklopedi”, bir “okul dışı” bilgi merkezi!Bataklık sularının acımasız kahramanı timsah dişlerini nasıl temizliyor?Aktör köpek sahnede ne yapıyor?Gözyaşlarının ve kahkahaların tek sahibi insan mı? Üzüldüğünde ağlayan, sevindiğinde gülümseyen başka bir canlı var mı?Kedilerin gözlerindeki sihirli pırıltının sırrı nedir?Ormangillerin büyük şarkı yarışmasını kim kazandı?

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-23
ISBN 9750824845
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 100
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 18 cm

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz PDF İndir

Timsahlar Diş Fırçası Kullanmaz kitabı, Yalvaç Ural isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yalvaç Ural yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yalvaç Ural Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)