Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor – Ruth Ohi Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Ruth Ohi yazarı tarafından yazılan Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor Kitabının Kısa Özeti Oku

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Biz çok farklıyız,” dedi Sincap.“O kadar da farklı değiliz ,” dedi Tilki. Arkadaş olmak için farklılıkların bir önemi olmadığını bakalım Sincap da anlayabilecek mi? Tilki ve Sincap Arkadaş Oluyor, çocuklarımızın arkadaşlık kavramını daha iyi anlamasını sağlayacak.

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Elif Ünal Erdoğdu
Yayın Tarihi 2018-03-21
Orjinal Adı Fox and Squirrel Best Christmas Ever
ISBN 6053415442
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor PDF İndir

Tilki ve Sincap – Arkadaş Oluyor kitabı, Ruth Ohi isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Ruth Ohi yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Ruth Ohi Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)