Tevhid Ve Şirk – Salih Gürdal Pdf İndir

Ekim 31, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Salih Gürdal“>Salih Gürdal yazarı tarafından yazılan Tevhid Ve Şirk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tevhid Ve Şirk

Tevhid Ve Şirk Kitabının Kısa Özeti Oku

Tevhid Ve Şirk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Tevhid ve Şirk basit iki olgu değil, evrenin düzeninin temeli olan olgulardır.Tevhid, basit bir “Allah birdir” inancı değil, bilinçsizce birtakim hareketler gerektiren bir inanç değil, evreni içindeki tüm varlıklarla A’ dan Z’ ye kapsayan bir sistemdir.Tevhid yeryüzü için bir düzen, bir dünya görüşü, bir yaşantı biçimi, bir inanç ve kurallar bütünüdür.Şirk de aynı şekilde, insanların ve toplumların hayatını tümüyle kuşatan dinin adıdır.

Tevhid Ve Şirk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2005-01-19
ISBN 9754730989
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 79
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tevhid Ve Şirk PDF İndir

Tevhid Ve Şirk kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Salih Gürdal“>Salih Gürdal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Salih Gürdal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Salih Gürdal“>Salih Gürdal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.