Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 – Birsen Ekim Özen Pdf İndir

Nisan 4, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen yazarı tarafından yazılan Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Matematiği bir de matematik gezegeninin başkanı Profesör Pi’den dinleyin. O ve ekibi, matematiğin içinde kaybolan çocukları tasarladıkları çeşitli çözüm yollarıyla tüm matematik problemlerinden kurtarıyor.Profesör Pi ve ekibinin tek amacı evrende matematik konusunda sorun yaşayanlara yardımcı olmak. LJocuklara matematikten korkmamalarını, matematiğin gereksiz olmadığını göstermek ve matematiği sevmelerini sağlamak.Profesör Pi ile ekibi bu serisinde, ağırlık ölçüleri, sıvı ölçüleri, kesirler, geometrik şekiller ve kat problemlerine çözüm getiriyor.

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-13
ISBN 6050816037
Baskı Sayısı 5. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 PDF İndir

Tehlikeli Bir Yolculuk – Kesirler / Profesör Pi ile Matematik -2 kitabı, Birsen Ekim Özen isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Birsen Ekim Özen yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Birsen Ekim Özen Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.