Taş Devri Modası – Alison Donald Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Taş Devri Modası gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Alison Donald yazarı tarafından yazılan Taş Devri Modası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Taş Devri Modası

Taş Devri Modası Kitabının Kısa Özeti Oku

Taş Devri Modası kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Taş Devri’nde hava çok soğuktu. Kaya çok üşüyordu. Üşümesini engelleyecek bir şeyler yapmaya karar verdi ama taş devrinde malzemeler nasıl desek… Taştandı!Acaba taş yerine kullanabileceği başka şeyler de olabilir miydi? Kaya’nın yaratıcı fikirleriyle tanışın! Problem çözme ve yaratıcılık üzerine harika bir hikâye!

Taş Devri Modası Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-02-01
ISBN 6052361528
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 26 x 23.5 cm

Taş Devri Modası PDF İndir

Taş Devri Modası kitabı, Alison Donald isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Alison Donald yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Alison Donald Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • zeynep Nisan 22, 2019, 4:55 pm

    Taş Devri modası isimli çocuk kitabını indiremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.