Taoculuk Zen ve Batı Kültürü – Alan Watts Pdf İndir

Ekim 25, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Alan Watts“>Alan Watts yazarı tarafından yazılan Taoculuk Zen ve Batı Kültürü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü Kitabının Kısa Özeti Oku

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

İşte ruhun maddeden, bilincin bilinçdışından acımasızca kopartılıp bölündüğü bir kültürden, herşeyi bir ütünlük içinde gören, insana en derin noktasına kadar huzur veren, içini esenlikle dolduran bir dünya görüşüne.. Çağımızın en özgün, en kural dışı filozofu olarak ün yapan alan Watts ‘altmışlı’, ‘yetmişli’ yıllarda gençlik akımlarının putlaştırıldığı bir öncüydü. Özellikle Zen Budizm ve Taoculuk ve genellikle Hint ve Çin felsefelerinin bir yorumcusu olarak bilinen Watts, bir yandan da Doğu Kültürüyle Batının karşılaştırmasını yapıp yepyeni özgün sonuçlara varan bir filozoftu.

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: İlhan Güngören
ISBN 9757569313
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü PDF İndir

Taoculuk Zen ve Batı Kültürü kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Alan Watts“>Alan Watts isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Alan Watts yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Alan Watts“>Alan Watts Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)