Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma – Neale Donald Walsch Pdf İndir

Ekim 24, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Neale Donald Walsch“>Neale Donald Walsch yazarı tarafından yazılan Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma Kitabının Kısa Özeti Oku

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

BU KİTAP SON KARŞILAŞMA BU KİTAP TÜRLERİMİZİN UYANIŞI VE AYDINLANMASI İÇİN SON UYARI DAHA GÜZEL BİR DÜNYA VE GELECEK İÇİN ŞİMDİ UYANMA ZAMANI “Her Zaman Hepinizle Konuşuyorum. Soru Kiminle Konuştuğum Değil.Asıl Soru, Kim Dinliyor?” Dünyamız özellikle son yıllarda gitgide artan şiddet, öfke, savaş, doğal afet gibi pek çok olumsuz durumla karşı karşıya. Bu noktada inançlarımızı, yaşama amacımızı, en önemlisi de dünyanın ve evrenin geleceğini sorgulamaya başlıyoruz. Dünya nereye gidiyor? Barış ve huzur yakarışlarımız bir yanıt bulacak mı? Uzayda bizden başka bir yaşam formu var mı? Daha iyi bir yarın ve mutlu bir yaşamın anahtarı ne? Aslında ölüm diye bir şey yok mu? Türümüz tehlikede mi? Ve sonsuz evrende “gerçekten kim olduğumuzu” bulabilecek miyiz? Tanrı ile Sohbet – Gerçek & Son Buluşma – Uyanışın Başlangıcı tüm bu bilinmezliklere bambaşka bir kapı açıyor. Tanrı ile Sohbet serisinin olağanüstü yazarı Neale Donald Walsch, yıllar sonraki bu son sohbette Üçüncü Daveti, Gelişkin Varlıklar adını verdiği uzaylıları, Başka Boyutları, Türlerin Uyanışını ve en önemlisi Tanrı’yı daha iyi anlamamızı sağlayacak tüm yeni bilgileri tek bir kitapta toplayarak, serinin bir özetini de kaleme alıyor.

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Eda Aksan Pak
Yayın Tarihi 2017-10-20
ISBN 6059624121
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 296
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma PDF İndir

Tanrı ile Sohbet Gerçek – Son Buluşma kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Neale Donald Walsch“>Neale Donald Walsch isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Neale Donald Walsch yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Neale Donald Walsch“>Neale Donald Walsch Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)