Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) – Berrin Göncü Işıkoğlu Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Berrin Göncü Işıkoğlu yazarı tarafından yazılan Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set)

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) Kitabının Kısa Özeti Oku

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Öykülerle Sosyal Zekâ setinde,1.   Tali Annesini Çok Seviyor (Şefkat)2.   Tali Babasını Çok Seviyor (Azim)3.   Tali Kardeşi İle Barışıyor (Uzlaşma)4.   Tali Kitap Okumayı Seviyor (Özsaygı)5.   Tali Okulunu Seviyor (Empati)6.   Tali Kurallara Uyuyor (Nezaket)7.   Tali Toplamayı Öğreniyor (İkna)8.   Tali Çıkarmayı Öğreniyor (Duyarlılık)9.   Tali Bilim İnsanı Oluyor (Demokrasi)10. Tali Arkadaşını Affediyor (Hoşgörü)kitapları yer alıyor. Ayrıca bu 10 kitabın etkinliklerinin yer aldığı Etkinlikli Boyama Kitabı ve her kitabın ayrı ayrı animasyonları yer alıyor.Haydi çocuklar, Tali ile hem eğlenmeye hem öğrenmeye devam edelim!

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-06
ISBN 6051832876
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 19.5 x 27 cm

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) PDF İndir

Tali – 3 Öykülerle Sosyal Zeka Eğitimi (10 Kitap Set) kitabı, Berrin Göncü Işıkoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Berrin Göncü Işıkoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Berrin Göncü Işıkoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • e c Aralık 29, 2018, 3:15 pm

    merhabalar ben de kitabin pdf dosaysini isityourm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)