Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) – Berrin Göncü Işıkoğlu Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Berrin Göncü Işıkoğlu yazarı tarafından yazılan Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap)

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Setteki Kitaplar:Tali Büyüklerinin Elini TutuyorTali Söz DinliyorTali Yemeklerini YiyorTali Eşyalarını PaylaşıyorTali Bulduğu Eşyayı Sahibine VeriyorTali Erken YatıyorTali Doğruyu SöylüyorTali Yardım EdiyorTali Ellerini YıkıyorTali Odasını TopluyorÇocuğunuz;-Yemeğini yemiyor mu?-Söz dinlemiyor mu?-Erken yatmıyor mu?-Odasını toplamıyor mu?-Yardımsever değil mi?-Paylaşımcı değil mi?-Doğru sözlü değil mi?-Ellerini yıkamayı sevmiyor mu?-Büyüklerinin elini tutmuyor mu?-Emaneti sahibine verme bilinci yok mu?Çocuğunuzun sosyal hayatta ihtiyacı olacak güzel davranışlar, değerler ve daha fazlası bu sette! 

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2011-05-01
ISBN 9752697447
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 19.5 x 27 cm

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) PDF İndir

Tali – 1 Öykülerle Davranış Eğitimi Seti (10 Kitap) kitabı, Berrin Göncü Işıkoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Berrin Göncü Işıkoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Berrin Göncü Işıkoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • ATİLLA Nisan 11, 2019, 2:52 pm

    MERHABA KİTABI GÜZEL BULDUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)