Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 – George R.R. Martin Pdf Kitap İndir

Mayıs 14, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

George R.R. Martin yazarı tarafından yazılan Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1


Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 Kitabının Kısa Özeti Oku


Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Buz ve Ateşin Şarkısı I Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır. George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki fantastik edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek epik serinin ilk cildi gizem, entrika, aşk ve macera dolu sayfalarıyla büyülüyor. “Kendisinden her zaman en iyi işleri beklediğim George R. R. Martin beni asla şaşırtmıyor.” Robert Jordan “Muhteşem bir öykü, muhteşem bir tarihi fantastik yapıt! Göz kamaştırıcı.” Anne McCaffrey “Muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi epik fantastik eser.” Marion Zimmer Bradley “Döneminin başat fantastik kitabı… Okumamak mümkün değil.” The Denver Post “George R. R. Martin en iyi bilim kurgu yazarlarımızdan. Taht Oyunları da onun en iyi kitaplarından biri.” Raymond E. Feist “Hem romantik hem gerçekçi.” Chicago Sun-Times

Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sibel Alaş
Yayın Tarihi 2013-08-01
ISBN 9944824354
Baskı Sayısı 14. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 847
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 PDF İndir


Taht Oyunları / Buz ve Ateşin Şarkısı 1 kitabı, George R.R. Martin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser George R.R. Martin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

George R.R. Martin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.