Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde – Marcel Proust Pdf Kitap İndir

Ocak 25, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Marcel Proust yazarı tarafından yazılan Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde


Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde Kitabının Kısa Özeti Oku


Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Combray’de günbatımı, alışkanlık, iyi geceler öpücüğü, Françoise, ıhlamura batırılan madlen, Léonie Hala, kilise, Adolphe Amca, pembeli kadın, bahçede kitap okuma, akdikenler, mehtapta gezinti, sonbahar yalnızlığı, arzunun doğuşu, Balbec, zambak kokan oda, Verdurin’ler ve müritleri, Swann’la Odette’nin karşılaşması, Vinteuil’ün sonatı, Swann’ın aşkı, kasımpatları, kıskançlık, yalan, bekleyiş, müziğin dili, Champs-Élysées’de karlı günler, Gilberte, hayal kırlığı, umut…Ihlamura batırılan bir madlenle yeniden yakalanan, belleğin yaratıcı gücüyle yeniden canlandırılan bir geçmiş…

Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Roza Hakmen
Yayın Tarihi 2018-07-31
ISBN 9753639101
Baskı Sayısı 19. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 430
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 21 cm

Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde PDF İndir


Swan’ların Tarafı / Kayıp Zamanın İzinde kitabı, Marcel Proust isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Marcel Proust yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Marcel Proust Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.