Süt ve Bal – Rupi Kaur Pdf Kitap İndir

Nisan 26, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Süt ve Bal gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rupi Kaur yazarı tarafından yazılan Süt ve Bal kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Süt ve Bal


Süt ve Bal Kitabının Kısa Özeti Oku


Süt ve Bal kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
süt ve balaşkkayıptravmasömürüsağalmave kadınlık hakkındabir şiir denemesi her biri başka bir amaca hizmet edenbaşka bir acıyla uğraşanbaşka bir kalp ağrısını sağaltandört bölüme ayrıldı bu kitap süt ve balokuru hayatın en acı anlarına doğrubir yolculuğa çıkarıpo anların içindeki tatlılığı buluyorçünküeğer görmek istersenher acının içinde bir tatlılık vardır  Performans sanatçısı Rupi Kaur bir süre önce feminist hareketin simgelerinden biri haline geldi. Kaur’un, “Her acının içinde bir tatlılık vardır,” fikriyle yola çıktığı ilk kitabı Süt ve Bal özellikle kadınlara ve tüm okuyuculara içinden geldiği gibi olmayı, yıkıcı ilişkilerin içinden çok daha büyük bir güçle çıkmayı ve bir kadının kendisiyle barışmaya başladığında nasıl özgürleştiğini anlatıyor.  “24 yaşındaki Kaur, kendi neslinin sorunlarını dile getiren büyük bir sese dönüştü.” USA Today  “Rupi Kaur’un zihin dünyası, yaşının bir hayli ötesinde. Ortaya koyduğu eser çok güçlü ve hem evrensel anlamda insan olma deneyimini hem de özel olarak günümüz kadınlarının mücadelesini anlatıyor.” Huffington Post “Bu şiirler yalın, samimi ve her genç kadının kendi hayatından parçalar bulabileceği kadar kucaklayıcı.” Rachel Grate “Her defasında yeniden ayağa kalkabilmeyi ve umudu anlatan bir kitap.” Bustle “Rupi Kaur’un ilk kitabı Süt ve Bal her kadının yanı başında tutmak isteyeceği ufak ama derin bir çalışma. Yazarın kendi çizimleriyle görselleştirdiği şiirler, kadın olma deneyimine yoldaşlık ediyor.” Huffington Post Aşklar, kayıplar ve sonrasında muhakkak gelen iyileşme dönemi… Süt ve Bal her okuyucuyla derin bir bağ kurmayı rahatlıkla başarıyor.” Business Insider  

Süt ve Bal Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Elif Tozlu
Yayın Tarihi 2017-08-01
ISBN 6052992432
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.7 x 19.7 cm

Süt ve Bal PDF İndir


Süt ve Bal kitabı, Rupi Kaur isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rupi Kaur yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rupi Kaur Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

12 Yorum

 • Raul Mayıs 29, 2019, 7:03 pm

  Indiremedim bi zahmet mail atin

 • Yrn Ekim 4, 2019, 9:11 pm

  İndiremiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen

 • Zynp Ekim 4, 2019, 9:12 pm

  İndiremedim yardımcı olabilir misiniz

 • Melisa Ekim 30, 2019, 3:29 pm

  İndiremiyorum link atar mısınız

 • Esma Kasım 3, 2019, 7:16 pm

  Olmuyor..

 • tuecla Kasım 22, 2019, 12:38 am

  Bu kitabi cok okumak istiyorum lutfen yardimci olun

 • Hasret Aralık 24, 2019, 1:44 pm

  İndirme linkini atar mısınız

 • Stan Şubat 24, 2020, 12:49 am

  Faydalı

 • hilal Mart 5, 2020, 12:01 pm

  indiremedim

 • medasum Mart 5, 2020, 12:02 pm

  vxcmnkjfnç

 • Beyza Mart 19, 2020, 6:16 pm

  .

 • emre Nisan 12, 2020, 7:05 pm

  Merhaba,lütfen mail atar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.