Su İçmek İsteyen Serçe – Mehmet Kemal Erdoğan Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Su İçmek İsteyen Serçe gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Mehmet Kemal Erdoğan yazarı tarafından yazılan Su İçmek İsteyen Serçe kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Su İçmek İsteyen Serçe

Su İçmek İsteyen Serçe Kitabının Kısa Özeti Oku

Su İçmek İsteyen Serçe kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Zorluklarla mücadele etme konusunda baştan sona değerli bir örnek!Tam kendimi boşluğa bırakacağım anda, sokakta yaşlı bir adamla, sevimli bir çocuğun konuşmalarına kulak kabarttım.“Amcacım, bu yağmur neden bu kadar çok yağdı?” diye sordu çocuk.“Bilemeyiz yavrum,” diye karşılık verdi yaşlı adam. “Belki de susuzluk çeken bir serçeye ulaşmak içindir…”Yaşlı amca benden söz ediyor olmalıydı. Evet, o yağmur suyu bana ulaşmak istemişti. Sonunda ulaşmıştı da… Yazar Mehmet Kemal Erdoğan, Su İçmek İsteyen Serçe kitabıyla küçük bir serçenin yaşamı üzerinden bir yanda yardımlaşmayı, paylaşmanın önemini, zor koşullarda pes etmemeyi anlatırken öte yanda okuyucuyu maceralı bir yolculuğa çıkarıyor. Küçük bir serçeyle birlikte evleri, tarlaları, tavuk kümeslerini, tuzaklı bahçeleri aşıp dostluğun ve karşılıksız yardımlaşmanın hayatlarımıza kattığı değere ulaşıyoruz.Öykü, bu yönüyle küçüklere zorluklarla mücadele etme konusunda baştan sona değerli bir örnek, umudun ve azmin önemine dair yalın bir anlatı.

Su İçmek İsteyen Serçe Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Hilal Bozkurt
Yayın Tarihi 2017-02-01
ISBN 6059841795
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Su İçmek İsteyen Serçe PDF İndir

Su İçmek İsteyen Serçe kitabı, Mehmet Kemal Erdoğan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Mehmet Kemal Erdoğan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Mehmet Kemal Erdoğan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)