Şu Acayip Atom – Tarık Uslu Pdf İndir

Aralık 19, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Şu Acayip Atom gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tarık Uslu yazarı tarafından yazılan Şu Acayip Atom kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Şu Acayip Atom

Şu Acayip Atom Kitabının Kısa Özeti Oku

Şu Acayip Atom kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu kitaptaki konumuz atomlar! Kitaba başlamadan önce, “Atom dediğin küçücük bir şey, koca kitabı dolduracak kadar ‘acayip şey’ bulabilecek miyim acaba?” diye sordum kendi kendime…Fakat şimdi, 160 sayfalık sınırı aştığım halde, daha yazmayı düşündüğüm onlarca başlığın masamın üzerindeki küçük not kâğıtlarında mahzun mahzun bana baktığını görmekteyim…Buna rağmen, elinizdeki kitapta atomlar alemine dair çok çok ilginç bilgiler bulacaksınız.Elimden geldiği kadar bu anlaşılması zor konuyu eğlenceli bir hâle getirmeye çalıştım.Umarım, dizimizin öteki kitapları gibi Şu Acayip Atom kitabını da, keyifle okur, çok şey öğrenirsiniz…Ve umarım bundan otuz ya da kırk yıl sonra, Van’da, Erzurum’da, Afyonkarahisar’da ya da Bursa’da doğmuş;adı da Ahmet, Zeynep, Hüseyin, Emirhan ya da Hümeyra olan bir Atom Fiziği profesörünün, Nobel Fizik Ödülü’nü almak için çıktığı kürsüde, konuşmasına şu şekilde başladığını duyabilirim: “Ben çocukken babam bana Şu Acayip Atom adlı bir kitap almıştı. Gerçekten çok acayip bir kitaptı… “İşte Şu Acayip Atom kitabında okuyacağınız konu başlıkları:Atom çağı nasıl başladı?Atomun büyük küçüklüğüBüyük boşlukNötronlar ve ProtonlarKehribar taşının esrarıBir takım tuhaf deneylerElektrik nasıl çarpar?Kurşunkalemin ucundaki en son atomEn sevdiğim molekül: H2OMadde madde maddeIsı ve sıcaklıkSesim geliyor mu?E=mc2Moriwaki Yoko’nun son günü

Şu Acayip Atom Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2012-01-03
ISBN 6055523374
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 182
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Şu Acayip Atom PDF İndir

Şu Acayip Atom kitabı, Tarık Uslu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tarık Uslu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tarık Uslu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • ahmet Nisan 29, 2019, 10:58 pm

  Şu acayip atom veya Şu acayip uzay kitap veya özetini gönderebilirmisiniz

 • Umit Aralık 2, 2019, 12:09 am

  Şu acayip atom u indirmek istiyorum ama nasıl indire bilirim

 • Ümit Çiçekdağı Aralık 2, 2019, 12:10 am

  delikurtumit@gmail.com
  Link i buna göndere bilirsiniz

 • #ÜMİT Aralık 2, 2019, 1:13 am

  Su Acayip Atom çok güzel bir kitab’dır
  Her kesin de okumasını tavsiye ederim

 • kjss, Aralık 19, 2019, 9:06 pm

  güzel ama link yok

 • *H*E* Aralık 19, 2019, 9:08 pm

  sdasdaa

 • Dggdhd Ocak 28, 2020, 1:08 am

  Okumak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.