St. Thomas Aquinas – Doç. Dr. Muhammet Tarakçı Pdf İndir

Kasım 10, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Doç. Dr. Muhammet Tarakçı“>Doç. Dr. Muhammet Tarakçı yazarı tarafından yazılan St. Thomas Aquinas kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

St. Thomas Aquinas

St. Thomas Aquinas Kitabının Kısa Özeti Oku

St. Thomas Aquinas kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

St. Thomas Aquinas Ortaçağ Batı düşüncesinin en önemli isimlerinden biri. Felsefe ile dini, akıl ile vahyi, Grek felsefesiyle Hıristiyan inancını uzlaştırmaya çalışan bir Kutsal Doktrin uzmanı. Kitap, Tanrı’nın varlığının kanıtlanması, Tanrı’nın tikelleri bilmesi, alemin ezeliliği, kötülük problemi, mutluluk, kader, teslis, enkarnasyon, sakramentler, eskatoloji gibi konuların Aquinas tarafından ele alınışını masaya yatırıyor.

St. Thomas Aquinas Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2006-05-15
ISBN 9753556233
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 280
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

St. Thomas Aquinas PDF İndir

St. Thomas Aquinas kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Doç. Dr. Muhammet Tarakçı“>Doç. Dr. Muhammet Tarakçı isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Doç. Dr. Muhammet Tarakçı yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Doç. Dr. Muhammet Tarakçı“>Doç. Dr. Muhammet Tarakçı Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.