Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 – Thomas Brezina Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Thomas Brezina yazarı tarafından yazılan Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 Kitabının Kısa Özeti Oku

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sessizce geldi…Son kurt adamın ininin bataklıkta bir yerlerde olduğu söyleniyor. Ne var ki onu aramaya gidenlerin hiçbiri geri dönmüyor. Jüpiter önceleri bu hikâyelere inanmasa da sonradan fikri değişiyor.Bir gece kurt adamı kendi gözleriyle görüyor. Ertesi gün ise bedeninde tüyler ürpertici değişimler oluyor. Bir kurt adama dönüşüyor olabilir mi acaba? Arkadaşlarıyla birlikte bir kez daha bataklığı araştırmaktan başka çare bulamıyor.Korku Kulübü, böylece iz peşine düşüyor.Maceraya sen de katıl!

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Saadet Tomak
Yayın Tarihi 2014-02-12
ISBN 9759997304
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 PDF İndir

Son Kurt Adamın İni / Korku Kulübü 8 kitabı, Thomas Brezina isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Thomas Brezina yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Thomas Brezina Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)