Sokakta Kediler – Aytül Akal Pdf İndir

Aralık 8, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sokakta Kediler gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Aytül Akal yazarı tarafından yazılan Sokakta Kediler kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sokakta Kediler

Sokakta Kediler Kitabının Kısa Özeti Oku

Sokakta Kediler kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Sokakta, damda, evde; ağaçta, duvarda bahçede, kediler her yerde…Komik öyküler anlatıyorlar dinleyeneBu kitapta sokak kedileri miyavladı öykülerini: Miyaaaav, Miyav, Miyaaav…Aytül dinledi Gökçe izledi,Biri yazdı, biri çizdi,Kitabı okurlarla paylaştı. Sokak kedilerinin de kendine ait bir öyküsü oldu.

Sokakta Kediler Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Gökçe Yavaş Önal
Yayın Tarihi 2017-03-01
ISBN 6053326700
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 29.5 cm

Sokakta Kediler PDF İndir

Sokakta Kediler kitabı, Aytül Akal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Aytül Akal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Aytül Akal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.