Sırası mı Şimdi! – Tülin Kozikoğlu Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Sırası mı Şimdi! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Tülin Kozikoğlu yazarı tarafından yazılan Sırası mı Şimdi! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Sırası mı Şimdi!

Sırası mı Şimdi! Kitabının Kısa Özeti Oku

Sırası mı Şimdi! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hayatta hep yapmak istediğimiz şeyler vardır. Bunları bazen yapmayı başarırız bazen de başaramayız. Biz kendi önceliklerimizi belirlemeye çalışırken hayat sık sık bu öncelik sıralamasını bizim isteğimiz dışında farklı düzenler. Yani bize sık sık “Sırası mı şimdi?” der. Bazen de önceliklerimizi sevdiğimiz başka şeyler için kendimiz değiştiririz. Bazen bunun da bize kazandırdığı ödüller olabilir…Tülin Kozikoğlu’nun kaleminden, Ece Zeber’in resimleriyle, çocuk yetişkin herkesin kendinden bir parça bulacağı harika bir öykü…

Sırası mı Şimdi! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Ece Zeber
Yayın Tarihi 2017-11-09
ISBN 9753102834
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 52
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 26 x 21.5 cm

Sırası mı Şimdi! PDF İndir

Sırası mı Şimdi! kitabı, Tülin Kozikoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Tülin Kozikoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tülin Kozikoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)