Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara Pdf indir

Eylül 6, 2017

Merhaba sayın okurlarımız bu konumuzda en çok satılan kitaplar arasında yer alan Yazarı Nilgün Bodur’a ait olan Sıradaki teşekkürüm bana yanlış yapanlara adlı kitabı hakkında sizlere bilgi paylaşımında bulunacağız.

Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara Pdf Oku

Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara Pdf Oku

İlk olarak sizlere yazar Nilgün Bodur hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Nilgün Bodur umut veren pozitif enerjisiyle ve sağlıklı tarifleri ile ilgimizi çeken bir instagram fenomeni. Sankt Georg Avusturya Kız Lisesi Fen Bölümü ardından İstanbul İşletmeyi bitirdi.

Hayatı boyunca hep çalışmış, olup biteni ve sevdiklerini anlamaya çalışmış, kırılmış, canı o kadar yanmış ki, belki zaman zaman bu yüzden kırmış, hep savaşmış, anlaşılamamaktan yorulmuş ama hep yeniden başlamış, başına gelen hayat dediğimiz şahane hadisenin fırtınalı günlerinden sonra dost bildiklerini post edip çıkarmış, olmadık malzemeden olmadık güzellikler oluşturmayı başarmış becerikli kadınlar… Size yapılan yanlışları bir bir ardınızda bırakırken, Nilgün satırlarıyla yol arkadaşınız olacak. Okurken gülümseyecek, gülümserken kim bilir neler hatırlayacaksınız.”

Her güne gülümseyerek başlamak için bir sebep bulmak, canınızı sıkanları umursamamanız gerektiğini hatırlamak, standart kusursuz hayatlar yerine kendi hayalinizi yaşamanın o kadar da zor olmadığını fark etmek, kendi değerinize, sağlığınıza, huzurunuza sahip çıkmak, herkese yetmek, her işe yetişmek her zaman kolay değil belki. Ancak bir yol arkadaşı elinizden tutarsa başka…
Hayatı boyunca biraz daha fazla kahkahanın peşinde koşan, anılar biriktiren, hayaller kuran, yorulup tökezledikçe yeniden ayağa kalkmaktan usanmayan, geleceği hep umutla bekleyen, gözyaşına da, hatalarına da sahip çıkan, neşesinden kolay kolay vazgeçmeyen bir kadının hikâyesi bu. Herkese tanıdık gelecek.

Toplamda 236 sayfadan oluşan güzel bi roman olan Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara adlı kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bu kitabı satın almak isterseniz online satış mağazalarından çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Başlıca alabileceğiniz siteler, dr.com.tr , idefix , kitapyurdu.com gibi siteler vasıtası ile satın alabilirsiniz.

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

7 Yorum

 • gökhan Mart 2, 2018, 3:28 pm

  merhaba kitabı mail atabilir misiniz

 • Güney Haziran 5, 2018, 11:53 am

  Mrb kitabı mail atabilir misiniz?

 • Büşra Haziran 18, 2018, 10:45 pm

  Merhaba rica etsem benim için de gönderebilir mısınız?

 • Neslisah Haziran 24, 2018, 1:10 am

  KItabi mail ile atabilirmisiniz?

 • Kübra Temmuz 21, 2018, 4:13 pm

  Kitabi mail atabilir misiniz?

 • Gizem Temmuz 22, 2018, 1:40 am

  Kitabi acil mail atarmisiniz

 • gldn Temmuz 31, 2018, 11:36 am

  kitabı mail atabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.