Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) – Paulo Coelho Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Paulo Coelho yazarı tarafından yazılan Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu)

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) Kitabının Kısa Özeti Oku

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Simyacı, Brezilya’lı eski şarkı sözü yazarı Paulo Coelho’nun, yayınlandığı 1988 yılından bu yana dünyayı birbirine katan, eleştirmenler tarafından bir ‘fenomen’ olarak değerlendirilen üçüncü romanı.Simyacı, altı yılda kırk iki ülkede yedi milyondan fazla sattı. Bu, Gabriel García Márquez’den bu yana görülmemiş bir olay. Yüreğinde, çocukluğunu yitirmemiş olan okurlar için bir ‘klasik’ kimliği kazanan Simyacı’yı Saint-Exupéry’nin Küçük Prens’i ve Richard Bach’ın Martı Jonathan Livingston’ıyla karşılaştıranlar var (Publishers Weekly).Simyacı, İspanya’dan kalkıp Mısır Piramitleri’nin eteklerinde hazinesini aramaya giden Endülüslü çoban Santiago’nun masalsı yaşamının felsefi öyküsü. Sanki bir nasihatnâme: “Yazgına nasıl egemen olacaksın, mutluluğunu nasıl kuracaksın?” sorularına yanıt arayan bir hayat ve ahlak kılavuzu. Mistik bir peri masalına benzeyen romanın altı yılda, yedi milyondan fazla okur bulmasının gizi, kuşkusuz, onun bu kılavuzluk niteliğinden kaynaklanıyor. Simyacı’yı okumak, herkes daha uykudayken, güneşin doğuşunu seyretmek için şafak vakti uyanmaya benziyor.

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Özdemir İnce
Yayın Tarihi 2018-11-08
ISBN 9750719981
Baskı Sayısı 16. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 186
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) PDF İndir

Simyacı (Özel Baskı-Ciltli-Kutulu) kitabı, Paulo Coelho isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Paulo Coelho yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Paulo Coelho Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)